Ronin Xl Fiat Pratico

Kamper Ronin XL
Fiat Doblo Work Up 1.6
Przestrzenny projekt i znacznie więcej świeżego powietrza
"Został zaprojektowany we współpracy z Fiatem Professional dla tych, którzy chcą mieć tylko to, co najlepsze.

Wspólnie z ekspertami Fiata opracowaliśmy idealnie dopasowane nadwozie kabiny do różnych warunków pojazdu; dlatego możemy go zamontować bez jakichkolwiek zmian
w stosunku do oryginalnej ramy Fiata. Tym samym udzielana jest 3-letnia gwarancja na 150 000 km.

W Roninie XL, podobnie jak w innych seriach Roninów, rozkład masy na przednią i tylną oś wynosi 50:50, dzięki czemu możesz cieszyć się bardzo bezpieczną i komfortową podróżą oraz wysoką dynamiką jazdy.

Ronin XL to większa wersja Ronina Motorhome na Fiacie Doblo Work Up, aby zachować najwyższe standardy wakacyjne dla Twoich ciągle zmieniających się wymagań.

Kabina kampera wykonana jest z monoblokowego, niepalnego, antybakteryjnego korpusu z włókna szklanego. Lekka i odporna na korozję kabina nie posiada połączeń; jest również szczelna i wodoodporna.

Właściwości antybakteryjne kabiny zapobiegają rozwojowi i tworzeniu się bakterii. Technologia Monoblock utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz kabiny zarówno w upalne, jak i zimne dni. Dzięki izolacji poliuretanowej o dużej gęstości o grubości 20 mm, ściany kabiny tworzą efekt termosu, który zapobiega przenikaniu ciepła z wnętrza na zewnątrz
i odwrotnie.

Oznacza to, że kabina utrzymuje tę samą temperaturę podczas ogrzewania lub chłodzenia. Wzmocnione włóknami materiały kompozytowe charakteryzujące się długotrwałą, wysoką odpornością chemiczną i mechaniczną, elastyczną strukturą i bardzo dużą szczelnością, stosowane są także w wyrobach przemysłu jachtowego i kompozytowego.

Ronin XL to kamper, który w inteligentny sposób łączy funkcjonalność, design i spełnia potrzeby i oczekiwania odbiorcy.

Dzięki unikalnej aranżacji wnętrza i dodatkowym opcjom Ronin XL pozwala na komfortową podróż 3 pasażerom o każdej porze roku oraz 4 pasażerom na nocleg z opcją stałego łóżka. Opcja łóżka umożliwia uzyskanie większej przestrzeni w małych pomieszczeniach.

Wykorzystanie drewnianych materiałów wnosi do kabiny poczucie natury, a specjalne teksturowane tkaniny wszczepiają siłę prostoty. Jego pewna siebie elegancja, dzięki zasadom projektowania opartym na nowej technologii, zapewnia Twojemu Roninowi wyjątkową, ale trwałą jazdę. Pozwala cieszyć się wakacjami w komforcie i stylu, bez kompromisów w zakresie jakości i wydajności.

Funkcje all-inclusive wraz z zaawansowanym technologicznie sprzętem zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci codzienność i uprzyjemnić każde wakacje.

Ronin XL to idealny wybór dla osób kochających przyrodę i przygodę. Pozwala cieszyć się świeżym powietrzem i odkrywać nowe miejsca, bez poświęcania komfortu i wygody.

Kamper wyposażony jest w manualna skrzynię biegów i silnik wysokoprężny Fiat Doblo Work Up 1,3-1,6 l o mocy 120 KM. Można nim jeździć mając prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe usługi serwisowo posprzedażowe:

Ogrzewanie i klimatyzacja: można wybrać między ogrzewaniem gazowym, elektrycznym lub webasto, a także klimatyzacją dachową lub kabinową.

Markiza i schodki: można zamontować markizę o długości 2,6 metra i szerokości 2 metra, a także schodki elektryczne lub ręczne.

System multimedialny: można wyposażyć kamper w system nawigacji, radio, głośniki, telewizor i antenę satelitarną.

Panele słoneczne i akumulator: można zwiększyć niezależność energetyczną kampera, instalując panele słoneczne o mocy 100 W lub 150 W i akumulator o pojemności 100 Ah lub 150 Ah.

Bagażnik na rowery, drabina, relingi i koło zapasowe: można poprawić funkcjonalność i bezpieczeństwo kampera, dodając bagażnik na rowery na tylnych drzwiach,
drabinę i relingi na dachu i koło zapasowe pod podwoziem.

Galeria

Szukasz kampera?

Sprzedaż kamperów

Serwis kamperów

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SERWIS? ZADZWOŃ DO NAS...
+48 784 025 721 / 784 025 723

Wynajem

Podróżowanie kamperem daje wyjątkowe poczucie wolności. Brak limitu kilometrów, możliwość rezerwacji on-line! Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc techniczną na każdym etapie podróży

Sprzedaż

Świadczymy sprzedaż kamperów “pod klienta”. Realizując zamówienie masz możliwość konfiguracji nowego kampera. Sam wybierasz dodatkowe wyposażenie i akcesoria.

Serwis

Nasz serwis kamperów specjalizuje się w wycenie kosztów naprawy uszkodzonych samochodów kempingowych oraz montażu dodatkowego wyposażenia do przyczep oraz samochodów kempingowych