Freedom Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter z podwójną kabiną

Mądry projekt dla wysokich standardów…
 "przeznaczony dla osób, które chcą tego, co najlepsze.

Witamy w uprzywilejowanej klasie! Freedom jest niezwykle elegancki, począwszy od wyglądu zewnętrznego, a skończywszy na najdrobniejszych szczegółach wnętrza. Freedom to idealna platforma do wszelkich Twoich potrzeb. Jest przeznaczony dla Ciebie, ponieważ chcesz tego, co najlepsze.

Kamper Freedom Volkswagen Transporter z podwójną kabiną 2.0 Diesel odnowi Twoje wakacyjne postrzeganie swoim wygodnym wnętrzem, nowoczesnym designem i dużymi wymiarami.

Co to jest Volkswagen Transporter Double Cab?
Volkswagen Transporter Double Cab to wersja samochodu dostawczego, która ma dwia rzędy siedzeń i otwartą przestrzeń ładunkową z tyłu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują zarówno przewozić ludzi, jak i ładunek. Samochód wyposażony w silnik Diesla o pojemności 2.0 litra i mocy 150 KM, co zapewnia mu dobrą dynamikę i oszczędność paliwa. Pojazd posiada także bogate wyposażenie, takie jak klimatyzacja, system multimedialny, tempomat, poduszki powietrzne, ABS, ESP i wiele innych.

Jak Volkswagen Transporter Double Cab został zamieniony w kampera?
Volkswagen Transporter Double Cab został zamieniony w kampera. Model o nazwie Freedom jest niezwykle elegancki, począwszy od wyglądu zewnętrznego po najmniejsze detale wnętrza. Freedom to idealna platforma spełniająca wszelkie potrzeby kempingowiczów. Jest przeznaczony dla osób, które chcą tego, co najlepsze.

Jakie są cechy i funkcje kampera Freedom?

Kamper Freedom ma wiele cech i funkcji, które sprawiają, że jest to wyjątkowy i komfortowy pojazd. Posiada monoblokowy, niepalny, antybakteryjny korpus z włókna szklanego, który jest lekki, nierdzewny, szczelny i odporny na warunki atmosferyczne. Korpus ten ma także izolację poliuretanową o wysokiej gęstości, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury w kabinie zarówno podczas upałów, jak i chłodów.

Kamper wyposażony jest w cztery obrotowe fotele, które można ustawiać w różnych konfiguracjach, tworząc przytulną część wypoczynkową lub jadalną oraz sufity i podłogi pokryte skórą i alcantarą, co nadaje mu elegancki i luksusowy wygląd.

Kamper ma cztery miejsca do spania, które można uzyskać dzięki możliwościom opcji łóżka stałego i otwieranego. Łóżka te są wygodne i przestronne, a także mają oświetlenie LED i narzuty z tkaniny. Ponadto, kamper ma schody do górnego łóżka, które są praktyczne i bezpieczne.

Kuchnię wyposażono w podwójny piekarnik, zlew, kran i lodówkę. oraz szafki kuchenne z laminatem na blacie, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania i przygotowywania posiłków, które można zjeść na prakrtcznym stole obiadowym ze składaną nogą, który można łatwo dostosować do potrzeb lub rozłożyć markizę, która zapewnia cień i schronienie przed słońcem lub deszczem oraz pozwala cieszyć się pięknęm widokiem.

Łazienkę w kamperze  wyposażono w toaletę kasetową, system prysznicowy, zlew, lustro i wentylator, a także podłogę i stopień z drewna, co nadaje jej ciepły i naturalny charakter. Dodatkowo pojazd wyposażono w zewnętrzny system prysznicowy, który jest przydatny do mycia naczyń lub zwierząt.

Zbiornik czystej wody w kamperze o pojemności 150 litrów i zbiornik na ścieki o pojemności 88 litrów zapewnia wystarczającą ilość wody do codziennego użytku.
Kamper ma także system hydro-booster, który zapewnia odpowiednie ciśnienie wody w kranach i prysznicach.

Akumulator serwisowy o pojemności 150 A, zapewnia wystarczające zasilanie dla wszystkich urządzeń elektrycznych w kabinie. Kamper ma także panel sterowania, który umożliwia kontrolę i monitorowanie wszystkich funkcji kampera.

Kamper ma także gniazda 220 V, 12 V i USB, które umożliwiają podłączenie i ładowanie różnych urządzeń.
oraz system oświetlenia LED, który zapewnia jasne i przyjemne światło w kabinie. Kamper ma także oświetlenie parkowe, oświetlenie drzwi wejściowych i pakiet oświetleniowy, który tworzy nastrojową atmosferę w kabinie.

Kamper ma także lampki do czytania, które są przydatne do relaksu lub pracy.

Kamper ma także podwójny kolor fortepianowej czerni, który nadaje mu sportowy i elegancki wygląd.

Volkswagen Transporter z podwójną kabiną to nie tylko praktyczny i funkcjonalny samochód dostawczy, ale także doskonały samochód kempingowy,
który oferuje niezwykły komfort i funkcjonalność.

Dzięki konwersji Hotomobil, samochód ten został zamieniony w kampera Freedom, który jest niezwykle elegancki, począwszy od wyglądu zewnętrznego po najmniejsze detale wnętrza. Kamper ten ma wiele cech i funkcji, które sprawiają, że jest to wyjątkowy i luksusowy pojazd, który spełni wszelkie potrzeby kempingowiczów. 

Galeria

Szukasz kampera?

Sprzedaż kamperów

Serwis kamperów

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SERWIS? ZADZWOŃ DO NAS...
+48 784 025 721

Wynajem

Podróżowanie kamperem daje wyjątkowe poczucie wolności. Brak limitu kilometrów, możliwość rezerwacji on-line! Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc techniczną na każdym etapie podróży

Sprzedaż

Świadczymy sprzedaż kamperów “pod klienta”. Realizując zamówienie masz możliwość konfiguracji nowego kampera. Sam wybierasz dodatkowe wyposażenie i akcesoria.

Serwis

Nasz serwis kamperów specjalizuje się w wycenie kosztów naprawy uszkodzonych samochodów kempingowych oraz montażu dodatkowego wyposażenia do przyczep oraz samochodów kempingowych