• Pn - Pt 7.00 - 21.00 | Sob. 8:00 - 15:00
  • Ul. Polna 3 Dąbrówka 62-070 Dopiewo (S11 węzeł Dąbrówka - Poznań)
  • +48 661 970 039

Sprzedaż

Caravaning to piękna przygoda i całkowita wolność! Przekonaj się, dlaczego warto kupić kampera i postawić na pełną niezależność w podróży. Odkrywaj świat na własną rękę niezależnie od pory roku i okoliczności!

 

 

Podróż camperem to wspaniały sposób na spędzenie niezapomnianych wakacji. Wsiadasz za kółko, zabierasz najbliższych i jedziesz gdzie wzrok Cię poniesie. Nie przejmujesz się ograniczeniami, niewygodnymi noclegami, niesmaczną kuchnią, bo wszystko masz w swoim camperze. I podróżujesz, odwiedzając piękne miejsca a przy okazji poznajesz wielu wspaniałych ludzi, ponieważ społeczność miłośników caravaningu żyje ze sobą w bardzo dobrych, niemal rodzinnych relacjach. Masz problem? Zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci w jego rozwiązaniu. Nie wiesz gdzie pojechać? Zapytaj innego caravanistę – poleci Ci miejsca warte odwiedzenia. Nie chcesz jeszcze wracać do domu? Zostań na dłużej w miejscu w którym zaparkowałeś swój samochód. Podróż camperem to wolność i niezależność.

Historia tej francuskiej marki sięga początku XX wieku, natomiast pierwsze kampery Chausson powstały w 1995 roku. Od tamtej pory marka Chausson sukcesywnie poszerza swoją ofertą, co czyni ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących pojazdy kempingowe. Dzisiaj campery Chausson odznaczają się przede wszystkim zaawansowaniem technicznym i ciekawymi wnętrzami. Chausson stawia na luksusowe wnętrza i zróżnicowane modele kamperów – wśród pojazdów można znaleźć auta zintegrowane i półzintegrowane. Innowacyjne rozwiązania francuskiej marki są od lat doceniane przez kamperowiczów.  Zapoznaj się z modelami na stronie internetowej lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy przy wyborze najlepszej opcji.

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych

 

W naszej ofercie mamy pojazdy demonstracyjne, po-leasingowe, a także używane samochody kempingowe klientów. Jeśli również chcesz sprzedać swoją przyczepę kempingową lub campera – skontaktuj się z nami, pomożemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych.

Nowe i używane kampery

 

 

 

 

 

W obecnym biurze nie ma wybranej klasy samochodów. Wybierz inną klasę!