Zabudowy Pickup Camper Gladiator

Zabudowa wyprawowa Pickup Camper 4×4 – Duch przygód i mocne linie inspirowane naturą
"zaprojektowane do użytkowania o każdej porze roku i w najbardziej wymagających warunkach.

Zabudowa Pickup Camper Gladiator o wymiarach 1531 mm x 1442 mm jest przeznaczona dla pickupów z podwójną kabiną. Jest to kompaktowa i lekka zabudowa wyprawowa, która nie wpływa na osiągi i mobilność pojazdu w terenie. Kapsuła posiada wygodne wnętrze, które może pomieścić do pięciu osób do spania, opcje łóżka stałego i łóżka odkrytego, które można dostosować do własnych preferencji. W kapsule znajduje się także kuchnia z palnikiem, zlewem, kranem i lodówką, stół obiadowy ze składaną nogą, łazienka z umywalką, kranem, toaletą kasetową i prysznicem na zewnątrz. Zabudowa Pickup Camper Gladiator posiada system podgrzewania wody, elektryczny odprowadzanie ścieków, akumulator serwisowy o pojemności 150 A i system energii słonecznej o mocy 170 W. Wykonana z monoblokowego, niepalnego, antybakteryjnego korpusu z włókna szklanego, który jest izolowany poliuretanem o wysokiej gęstości. Kapsułę wyposażono w stalową skrzynię ładunkową z wodoodpornym gniazdkiem elektrycznym, oświetleniem LED i ochronną warstwą natryskową. Zabudowa Pickup Camper Gladiator pick ma łatwy system montażu i demontażu, który umożliwia użytkowanie samochodu zarówno jako kampera, jak i jako zwykłego pickupa.

Zabudowa Pickup Camper Gladiator XL jest podobna do zabudowy Pickup Camper Gladiator, ale ma większe wymiary: 1831 mm x 1442 mm. Jest to kapsuła dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni i komfortu w swoim kamperze. Zabudowa ta ma takie same funkcje i wyposażenie jak zabudowa Gladiator pick up, ale dodatkowo posiada większe łóżko stałe o wymiarach 2000 mm x 1400 mm, większą lodówkę o pojemności 90 l, większy zbiornik czystej wody o pojemności 78 l i większy zbiornik na ścieki o pojemności 33 l. Zabudowa ta ma także większy system energii słonecznej o mocy 300 W. Zabudowa Pickuup Camper Gladiator XL jest również wykonana z monoblokowego, niepalnego, antybakteryjnego korpusu z włókna szklanego, który jest izolowany poliuretanem o wysokiej gęstości. Zabudowa ta ma także stalową skrzynię ładunkową z wodoodpornym gniazdkiem elektrycznym, oświetleniem LED i ochronną warstwą natryskową. Zabudowa Gladiator XL ma również łatwy system montażu i demontażu, który umożliwia użytkowanie samochodu zarówno jako kampera, jak i jako zwykłego pickupa.

Podsumowując, zabudowy Pickup Camper Gladiator i Gladiator XL są to nowoczesne i funkcjonalne zabudowy wyprawowe dla entuzjastów caravaningu (camper 4×4), którzy chcą podróżować w każdych warunkach i cieszyć się komfortem pokoju hotelowego w samym sercu przyrody. Zabudowy te są kompatybilne ze wszystkimi modelami pickupów z podwójną kabiną. Są lekkie, szczelne, izolowane, wyposażone w niezbędne udogodnienia, łatwe w montażu i demontażu. Główna różnica między nimi polega na wymiarach i pojemnościach, co wpływa na ilość dostępnej przestrzeni i zasobów. Zabudowa Pickup Camper Gladiator jest bardziej kompaktowa i ekonomiczna, a zabudowa Gladiator XL jest bardziej przestronna i komfortowa. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Szukasz kampera?

Sprzedaż kamperów

Serwis kamperów

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SERWIS? ZADZWOŃ DO NAS...
+48 784 025 721 / 784 025 723

Wynajem

Podróżowanie camperem daje wyjątkowe poczucie wolności. Brak limitu kilometrów, możliwość rezerwacji on-line! Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc techniczną na każdym etapie podróży

Sprzedaż

Świadczymy sprzedaż camperów “pod klienta”. Realizując zamówienie masz możliwość konfiguracji nowego campera. Sam wybierasz dodatkowe wyposażenie i akcesoria.

Serwis

Nasz serwis camperów specjalizuje się w wycenie kosztów naprawy uszkodzonych samochodów kempingowych oraz montażu dodatkowego wyposażenia do przyczep oraz samochodów kempingowych